چگونه از ebay خرید کنیم؟

خرید از ebay یکی از مقرون به صرفه ترین خریدهایی است که انجام می شود. ebay  یک شرکت خصوصی است که توسط پیر امیدوار که اصالتا ایرانی است در سال1995 احداث شد. این شرکت هم اکنون در بیش از سی کشور دنیا دارای شعبه است و به خرید و فروش انواع اجناس به جز مواد غذایی می پردازد. در سایتebay  شما میتوانید اجناس دست دو و نویی را که مستقیما توسط فروشنده عرضه می شود را با قیمت پیشنهادی خریداری کنید. علاوه بر یک خرید ارزان،  شرکت ebay  به شما تعهد می دهد در صورتی که از خرید خود رضایت نداشته باشید پول شما را برگرداند و همچنین می توانید نظر سایر کاربران را در مورد خرید و استفاده از کالاها بخوانید و تجربیات بیشتری کسب کنید. برای خرید از ebay  ابتدا باید وارد این سایت شوید و حساب کاربری ایجاد کنید، سپس کالای مورد نظرتان را در بخش جستجو یا در لیست اجناس بیابید. باید به اطلاعات فروشنده در مورد نو یا دست دوم بودن و جزئیات کالا و اندازه ها دقت کنید. بعد از آن هزینه کالای مورد نظر را از طریق کردیت کارت های بین المللی یا حساب پی پال پرداخت کنید. اما باید به شما بگوییم که امکان خرید از ebay  در ایران وجود ندارد و شما حتی اگر کردیت کارت و حساب پی پال داشته باشید نیاز به یک آدرس در سایر کشورها دارید.

خرید از ای بی با رویان پیمنت و حساب پی پل

اگر دوست یا آشنایی دارید که در سایر کشورها زندگی می کند می توانید با دادن آدرس منزل او و داشتن یک کردیت کارت یا حساب پی پال خرید خود را از ebay انجام دهید. در این صورت کالای خریداری شده شما به منزل دوستتان خواهد رسید و او آنرا برای شما پست می کند. پس اگر نیاز به یک کردیت کارت و افتتاح و شارژ حساب پی پال دارید می توانید از طریق صرافی آنلاین رویان پیمنت سفارش خود را به منظور تهیه هر یک ثبت کنید. اما ممکن است شما نخواهید یک کردیت کارت یا حساب پی پال داشته باشید یا به نظرتان چنین خریدی با این هزینه ها و پست آن مقرون به صرفه نباشد. در این صورت می توانید مجدد سراغ سایت رویان پیمنت بروید

 اگر قصد خرید از این سایت معتبر را دارید کافی است سری به سایت رویان پیمنت بزنید و لینک کالای درخواستی خود را برای ما بفرستید. رویان پیمنت در اولین فرصت خرید شما را بررسی می کند و آن را در بهترین زمان ممکن به شما تحویل خواهد داد. روش کار رویان پیمنت در انجام خواسته شما به این منوال است که بعد از بررسی کالای مد نظر شما هزینه های مربوط را از یکی از طریق پرداختی مانند کردیت کارت یا حساب پی پال پرداخت می کند و سپس به جهت برقراری ارتباط رویان پیمنت با سایر کشورهای هم جوار کالای شما را به مقصد یکی از این کشورها توسط ebay ارسال می شود. در نهایت کالای شما در ایران به شما تحویل داده خواهد شد. به این ترتیب شما یک خرید عالی با کمترین هزینه و کمترین زمان از ebay خواهید داشت. خرید ازebay یک خرید عالی و مقرون به صرفه است به شرط آن که شما به نحوه خرید از این سایت آشنایی داشته باشید در غیر این صورت هم می توانید از طریق سایت رویان پیمنت این پروسه را به راحتی و کم هزینه انجام دهید.