نحوه فروش وب مانی ، اطلاع از قیمت وب مانی امروز

فروش وب مانی در کشورمان از فعالیت هایی است که توسط بسیاری از سرمایه داران و تاجران بین المللی انجام می شود. وب مانی یک ارز دیجیتال و متعلق به کشور روسیه است که از سیستم ایمنی بالایی برای انجام تبادلات تجاری برخوردار است و روزانه بیش از صد هزار تراکنش در این سیستم مالی ثبت می شود. همچنین بخاطر سیستم آسان عضویت و خرید و عدم تحریم این ارز دیجیتال در کشورمان، بسیار در ایران پر طرفدار است. وب مانی ده کیف پول متفاوت دارد که امکان تهیه همه آنها برای ایرانیان به جز یورو آزاد است. سیستم امن وب مانی تنها از طریق ارائه رمز پویا قادر به باز شدن و انجام تبادلات خواهد بود. اما حال که شما توانستید در این سیستم مالی ایمن ارز تهیه کنید و معاملات تجاری خود را از طریق وب مانی به ثمر برسانید، ممکن است این سوال پیش بیاید که حال چگونه این وب مانی را بفروشیم وآن را تبدیل به ارز جاری و حقیقی کنیم؟

فروش وب مانی اینترنتی

البته همان طور که تهیه کیف پول در ساب وب مانی و خرید آن از طریق صرافی آنلاین کار آسانی بود، فروش این ارز هم از طریق همین صرافی ها آسان و بی دردسر است. برای فروش وب مانی کافی است به یک صرافی آنلاین مراجعه کنید سپس اطلاعات خود را در سیستم این صرافی ها ثبت کرده و حساب مالیتان در کشور ایران را ارائه دهید. بعد از این کار شما می توانید مبلغ وب مانی درخواستی خود را ثبت کرده و اقدام به فروش وب مانی داخل حسابتان کنید. در نهایت این مبلغ به صورت ریال به حساب شما واریز خواهد شد. یکی از صرافی های معتبری که در کوتاه ترین زمان ممکن و با امنیت بالایی اقدام به فروش وب مانی شما خواهد کرد، صرافی آنلاین رویان پیمنت است.

فروش وب مانی با رویان پیمنت

در فروش وب مانی با رویان پیمنت شما پیش از ارائه درخواست خود ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را ثبت کنید رویان پیمنت یکی از صرافی های آنلاین معتبر کشور است که با ایجاد یک محیط امن تمامی اطلاعات مالی شما را محفوظ نگه می دارد پس با خیالی راحت مراحل ثبت اطلاعاتتان را در سیستم رویان پیمنت انجام دهید. بعد از این مرحله شما باید در سایت وارد قسمت ارائه خدمات شده و گزینه فروش وب مانی را انتخاب کنید و سپس میزان وب مانی را که قصد فروش آن را دارید مطرح کنید، رویان پیمنت در اسرع وقت درخواست شما را عملی می کند و مبلغ مورد نظر را به حساب شما واریز خواهد کرد.