چگونه گیفت کارت گوگل پلی تهیه کنیم؟

گیفت کارت گوگل پلی یکی از نام آشنا ترین گیفت کارت ها هستند، چرا که این نوع گیفت کارت مخصوص سیستم های اندرویدی است و بیشتر مردم ایران و جهان از سیستم اندرویدی استفاده می کنند. گوگل پلی که خود یک سیستم اندرویدی است همواره بازی های و برنامه های رایگان زیادی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد اما برخی از برنامه های گوگل پلی مجانی نیستند و نیاز به پرداخت برای دانلود دارند، و یا دارای پرداخت درون برنامه ای هستند که برای تهیه آن ها باید گیفت کارت گوگل پلی داشت. این نوع گیفت کارت ها در مبالغ 10، 15، 25، 50 و 100دلاری و به شکل مجازی یا فیزیکی عرضه می شوند و با استفاده از آن ها میتوان در سیستم اندروید گوگل پلی به انواع بازی ها ، فیلم ها، موزیک ها و کتاب های الکترونیکی و… دست یافت. همچنین از این گیفت کارت ها برای خرید امتیاز بازی ها و صعود به مراحل بعد استفاده می کنند که یکی از معروفترین بازی های گوگل پلی کلش اف کلنز است که این نوع گیفت کارت به صعود بازیکن کمک موثری می کند. خلاصه با خریدن گیفت کارت گوگل پلی شما با دنیای از سرگرمی روبرو می شوید. برای خرید این گیفت کارت می توانید از طریق سایت رویان پیمنت اقدام کنید . کافی است خواسته خود را مبنی بر یکی از انواع گیفت کارت گوگل پلی با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت صاحب یکی از این گیفت کارت های بی نظیر باشید.

با داشتن گیفت کارت گوگل پلی از هر دو مدل مجازی و فیزیک شما می توانید به تعداد زیادی بازی های مختلف دسترسی پیدا کنید. این بازی ها جدیدترین بازی های روز هستند. و اوقات فراغت شما با این گیفت کارت مسلما بسیار لذت بخش خواهد شد. وقتی یک گیفت کارت تهیه می کنید باید کد درج شده بر روی آن را وارد حساب گوگل پلی خود کنید تا گوگل پلی شما شارژ شود و بتوانید از خدمات و بازی های ارائه شده در این اپلیکیشن استفاده کنید.

البته گیفت کارت گوگل پلی توسط چندین کشور ارائه می شود پس لازم است تا قبل از خرید حتما به نام کشور صادر کننده آن دقت کنید. زیرا برخی از آنان فقط در کشور صادر کننده خود اعتبار دارند. برای تهیه این گیفت کارت می شود از طریق سایت های معتبری مثل آمازون آن ها را تهیه کرد. اما خرید از آمازون محدودیت هایی دارد و نیاز به یک کردیت کارت دارد. همچنین خرید این گیفت کارت از سایت های ایرانی نا معتبر نیز ممکن است شما را متضرر کند زیرا برخی از افراد با سوء استفاده از طرفداران این گیفت کارت، گیفت کارت تقلبی در اختیار مشتریان قرار می دهند. پس لازم است تا این خرید را به روشی آسان و مطمئن انجام دهید، سایت رویان پیمنت این امکان را برای شما فراهم می کند تا با روشی بسیار راحت و ایمن هر مدل گیفت کارت گوگل پلی را از این سایت تهیه کنید و اوقات و لحظات خوبی را برای خود و دوستان خود بسازید.