چگونه گیفت کارت پلی استیشن تهیه کنیم؟

گیفت کارت پلی استیشن بر روی دستگاه های سونی و PS4  و یا PS3 قابل استفاده هستند. پلی استیشن نام آشنایی برای ایرانیانی است که علاقه فراوانی به بازی های کامپیوتری دارند. از طریق گیفت کارت پلی استیشن شما می توانید برای بازی های کامپیوتری امتیاز بخرید. یا بازی جدید که رایگان نیست را تهیه کنید. یا خیلی از بازی ها را پیش خرید کنید و از سایر امکانات پلی استیشن استفاده کنید. لازم به ذکر است که این نوع گیفت کارت تاریخ انقضاهای متفاوتی دارند برخی سه ماه و برخی یک ساله اند و برخی دیگر تاریخ انقضا ندارند. اما موجودی آن هم قابل انتقال نیست. این نوع گیفت کارت ها با ارزش 10، 20، 50 و 100 دلاری عرضه می شوند.  نوع دیگری از گیفت کارت های پلی استیشن، نوع پلی استیشن پلاس است که به شما این امکان را می دهد که تمام بازی ها را به صورت آنلاین بازی کنید. اگر مایلید یک گیفت کارت پلی استیشن تهیه کنید کافی است سری به سایت رویان پیمنت بزنید. بعد از ورود یه این سایت در قسمت گیفت کارت ها، گزینه پلی استیشن را انتخاب کنید و مابقی مراحل را طی کنید. شما در سریع ترین زمان ممکن صاحب یک گیفت کارت پلی استیشن خواهید بود و می توانید جدیدترین بازی های کامپیوتری را بر روی دستگاه های خود نصب و به روز رسانی کنید.

خرید گیفت کارت پلی استیشن به عنوان یکی از پر طرفدارترین گیفت کارت های بازار قابل خرید از سایت های دیگر هم هست. اما ممکن است شما نمونه تقلبی این گیفت کارت ها را تهیه کنید و در این صورت متوجه ضرر شوید. از طرف دیگر گاهی خرید کردن این گیفت کارت از سایر سایت ها بخصوص سایت های خارجی نیاز به کردیت کارت دارد. اگر مایل باشید می توانید یک کردیتکارت داشته باشید و یا از حسا پی پال خود گیفت کارت تهیه کنید اما ممکن است شما نخواهید این دو را داشته باشید و یا نیازی به کردیت کارت و یا حساب پی پال نداشته باشید پس راحت ترین و مطمئن ترین راه خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید از سایت رویان پیمنت است.

شما با خرید این گیفت کارت می توانید با انواع سرگرمی ها آشنا شوید و جدیدترین و به روز ترین بازی های کامپیوتری را ببینید.  علاوه بر بازی با گیفت کارت پلی استیشن شما می توانید جدید ترین موزیک هایی را که توسط کمپانی سونی ارائه می شوند را تهیه کنید و یا حتی بازی های جدید را پیش خرید کنید و از خرید آنها تخفیف بگیرید. همچنین می شود با این گیفت کارت تم های آنلاین هم تهیه کنید.

این گیفت کارت ها هم می تواند برای استفاده شخصی مناسب باشد و هم می تواند یک هدیه مناسب برای دوستان تان باشد با هدیه دادن گیفت کارت پلی استیشن دنیایی از سرگرمی را به دوستان و عزیزانتان هدیه دهید تا لحظه های آنها را سرشار از لذت و شادی کنید.

گیفت کارت پلی استیشن