چگونه گیفت کارت آیتونز تهیه کنیم؟

گیفت کارت آیتونز یکی از پرطرفدارترین گیفت کارت هاست، این نوع گیفت کارت بیشتر برای محصولات شرکت اپل قابل استفاده است. گیفت کارت ها همان طور که از نامشان پیداست یک نوع کارت های هدیه هستند که یا فیزیکی اند یا مجازی، این کارت ها دارای یک کد هستند که با وارد کردن این کد، اپ استور شما شارژ می شود و می توانید از اپ استور فیلم، موزیک، بازی، برنامه های مختلف و... تهیه کنید.  مقدار گیفت کارت آیتونز متفاوت است، انواع 10، 15، 25، 50 و 100 دلاری آن عرضه می شود. و در برخی از موارد شکل سفارشی آن ها مبلغی حدود 1000 دلار هم دارد. برای تهیه گیفت کارت آیتونز شما نیاز به یک کردیت کارت بین المللی دارید. اما روش آسان تری هم برای تهیه این نوع گیفت کارت هست. شما می توانید به سایت رویان پیمنت بروید و از طریق سایت ما گیفت کارت آیتونز را به راحتی خریداری کنید. در این نوع خرید شما با خیالی راحت گیفت کارتی در اختیار دارید که مطمئنید تقلبی یا دزدی نیست. و بعد از در اختیار داشتن این گیفت کارت با وارد کردن کد 16 رقمی می توانید از اپ استور یا آی بوک استور بیشتر برنامه های غیر مجانی را نصب کنید و برای بازی های آنلاین امتیاز بخرید و یا از کتاب ها و فیلم های داخل مجموعه ها دیدن کنید.

تهیه این گیفت کارت ها در خارج از رویان پیمنت با مشکلات بسیاری برخوردار ست بودن گیفت کارت های تقلبی از یک طرف و نوع پرداخت از طرف دیگر باعث می شود شما نتوانید به راحتی صاحب یک گیفت کارت آیتونز شوید. چرا که برای پرداخت این گیفت کارت ها در سایت های خارجی نیاز به کردیت کارت و یا حساب پی پال هست در صورتی که شما تمایل داشته باشید میتوانید برای خرید گیفت کارت آیتونز از سایت های خارجی و معتبر یک کردیت کارت و یا حساب پی پال را از رویان پیمنت تهیه کنید و علاوه بر خرید گیفت کارت از سایر مزایای آنها برخوردار شوید. اما در صورتی که تنها کار شما با کردیت کارت ها یا حساب پی پال تهیه این گیفت کارت هاست میتوانید از سایت رویان پیمنت و بدون هیچ گونه مشکلی گیفت کارت مورد نظر خود را تهیه کنید.

رویان پیمنت یک موسسه آنلاین است که می تواند کلیه خرید ها و هزینه های شما را به آسان ترین شیوه ممکن انجام دهد. شما با خرید گیفت کارت آیتونز می توانید با دنیای جدید از سرگرمی ها آشنا شوید و در این ایام قرنطینه که در منزل هستین بهترین ساعات خود را در خانه سپری کنید و از این تعداد زیاد  بازی های کامپیوتری و فیلم و موزیک شگفت زده شوید و ساعت های خود را سرشار از لحظه های لذت بخش کنید. کافی است سری به سایت رویان پیمنت بزنید وبا خرید این گیفت کارت ها از اوقات فراغت خود لذت ببرید.