خرید پرفکت مانی ، سریع، بدون کارمزد و احراز هویت

خرید پرفکت مانی یکی از اموری است که امروزه برای تسهیل در انجام امور مالی در سطح بین الملل رواج پیدا کرده است. پرفکت مانی یک ارز دیجیتال است که توسط کشور پاناما مدیریت و گسترش پیدا کرده است. این ارز دیجیتال یکی از ارزهای پرطرفدار در جهان است که خوشبختانه با وجود تحریم ها صورت گرفته در مورد کشور ایران، پرفکت مانی هنوز برای ایرانیان قابل خرید و معامله است.

آموزش خرید پرفکت مانی آنلاین

خرید پرفکت مانی به چند طریق ممکن است. این که یکی از دوستان یا شرکای شما که حساب پرفکت مانی دارد برای شما مبلغی انتقال دهد. از طریق خرید کارت های شارژ می توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید و یا مبلغ مد نظرتان را از طریق سایر سیستم های مالی به حساب پرفکت مانی انتقال دهید. اما راه دیگری هم برای خرید پرفکت مانی وجود دارد که هم کم دردسر تر است و هم اطمینان بیشتری نسبت به سایر راه های پیشنهادی دارد، این که شما از صرافی هایی که مجوز دارند پرفکت مانی بخرید و به حسابتان منتقل کنید. اما تمامی صرافی ها توانایی خرید پرفکت مانی را ندارد. صرافی ها باید آنلاین و مسلط به تمام قوانین کشور و امور مالی سیستم ها و ارزهای دیجیتال باشند. افتتاح حساب پرفکت مانی کاملا رایگان است و تنها کافی است وارد سایت آن شوید و بعد از وارد کردن اطلاعات خود در صفحه دارای یک حساب پرفکت مانی شوید البته یکی از مزیت های پرفکت مانی این است که گاهی شما حتی نیاز به افتتاح حساب ندارید و از طریق صرافی ها میتوانید این ارز را به شکل کد دریافت کنید و خرید خود را انجام دهید.

نحوه خرید پرفکت مانی

این روزها که پول های دیجیتال و خرید و فروش های اینترنتی جایگزین روش های پردردسر قبلی شده اند، شما هم می توانید با ایجاد یک حساب در سیستم مالی الکترونیکی پرفکت مانی برای خودتان به راحتی خرید و فروش ارز انجام دهید و یا سرمایه گذاری کنید و سود دریافت کنید و مهمتر از همه این که سرمایه شما در جایی مطمئن و دور از دستبرد نگهداری شده است، در حالی که ارزش آن نه تنها ثابت و یا رو به افول نیست بلکه شما علاوه بر دریافت سود یک سرمایه گذاری به روز کرده اید.

خرید پرفکت مانی با صرافی آنلاین رویان پیمنت

رویان پیمنت یک صرافی آنلاین خرید پرفکت مانی است که مسلط به امور خرید و فروش ارزهای خارجی است. کافی است وارد سایت شده و در قسمت خرید پرفکت مانی خواسته خود را ثبت کنید. در مدت بسیار کوتاه شما کد پرفکت مانی خود را دریافت خواهید کرد.
با خرید پرفکت مانی شما قادر خواهید بود تا از بسیاری از سایت های خارجی که درگاه پرداخت پرفکت مانی دارند خرید کنید و همچنین بسیاری از فعالیت های مالی خود را مانند انتقال پول، پرداخت شهریه و یا هزینه ارسال مقاله و ... را در سطح بین الملل انجام برسانید. پرفکت مانی نه تنها یک روش عالی برای خرید و انتقال های مالی شماست بلکه یک سیستم ایمن و به روز برای نگهداری سرمایه شما هم محسوب می شود.

حال که پرفکت مانی خریدیم سوال این است که چطور آن را بفروشیم؟ برای این منظور به لینک زیر مراجعه کنید:

فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت