پی پال چیست؟ افتتاح و نحوه استفاده حساب پی پل رایگان

پی پال ، paypal ، توسط یک شرکت آمریکایی برای انتقال وجوه از طریق اینترنت و در زمینه تجارت الکترونیک به وجود آمد که البته یک حساب بین المللی است. در حال حاضر شرکت پی پل در دنیا یکی از بزرگترین شرکت های پرداخت الکترونیکی می باشد که این روش جایگزین روش های سنتی پرداختی ماننده حواله و چک گردیده است.
ما در رویان پیمنت تمامی خدمات مربوط به پی پال را شامل افتتاح حساب پی پال ، شارژ اکانت و خرید و فروش و ... ارائه می دهیم.

کاربرد حساب پی پال چیست ؟

 • افتتاح حساب پی پال چه کاربردهایی دارد؟ در اینجا به برخی از آن ها اشاره می کنیم:
  عدم محدودیت در تراکنش های مالی ؛ چرا که با استفاده از یک حساب پی پل وریفای شده می توانید به صورت نامحدود پول ارسال کنید.
 • افزایش اعتبار در خرید و فروش کالا
 • کسب درآمد به راحتی با حساب پی پل امکان پذیر است
 • خرید از سایت های خارجی و پرداخت آسان در درگاه های خارجی
  جابجایی پول و انتقال و دریافت پول با استفاده از حساب پی پل امکان پذیر است
 • رزرو و پرداخت هزینه هتل ها و اقامتگاه های خارجی از هر نقطه ای با حساب پی پل امکان پذیر است

مزایای استفاده از حساب پی پال چیست؟

افتتاح حساب پی پال با استفاده از یک موبایل به راحتی امکان پذیر است. می توانید به سرعت حساب کاربری پی پال خود را ایجاد کنید. رویان پیمنت در این مرحله در کنار شماست تا تمامی چالش های شما را حل کند.

 • ثبت تراکنش های مالی، افتتاح یک حساب پی پل به شما این امکان را می دهد تا تمامی تراکنش های مالی خود را ثبت نمایید و آن ها را مشاهده و پیگیری نمایید. در واقع با ایجاد این حساب شما یک دفترچه حساب مالی آنلاین خواهید داشت.
  پی پال در موبایل قابل استفاده است چرا که این شرکت اپلیکیشن هایی با رابط کاربری ساده در اختیار مشتریان خود قرار داده است.
 • یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از پی پال آن است که این شرکت به مشتریان وفادار خود که مدت زمان مشخصی از پی پال استفاده کرده اند ، پیشنهادات شگفت انگیز و تخفیف ارائه می دهد.

انواع حساب های پی پال چیست؟

پی پل دارای سه نوع حساب متفاوت بسته به نیاز کاربرانش است:

حساب شخصی پی پال ، personal peypal

حساب پی پال شخصی مختص کاربران عادی و به عنوان یک حساب استاندارد ارائه شده است. این حساب مناسب کاربرانی است که تراکنش های معمولی انجام می دهند و فقط می خواهند مبلغی را انتقال داده یا خرید اینترنتی انجام دهند. چنانچه به دنیال ایجاد یک درگاه پرداخت با حساب پی پال خود هستین این نوع حساب مناسب شما نیست.

حساب پریمیوم پی پال ، Premium Paypal

حساب پرمیوم پی پال علاوه بر ویژگی های یک حساب استاندارد، مکانات دیگری ارائه می دهد ازجمله این حساب مناسب افرادی است که نیاز به پرداخت های تجاری دارند. برای خرید های اینترنتی با استفاده از این حساب می توان کارت اعتباری و حساب بانکی ایجاد نمود و مبالغ مورد نیاز را انتقال داد.

حساب بیزینس پی پال ، Business paypal

حساب بیزینس پی پال برای شرکت های بزرگ و کسب و کارهای کلان مناسب است که نیازمند انجام تراکنش های مالی بزرگ می باشند. هم چنین با استفاده از این حساب امکان ایجاد درگاه پرداخت برای سایت های فروشگاهی امکان پذیر می باشد.

پی پال در ایران

نحوه استفاده از پی پال در ایران با توجه به قوانین و محدودیت های وضع شده دارای سیاست ها و راهکارهای خاصی می باشد. ما در رویان پیمنت به شما جهت افتتاح حساب پی پال و استفاده از خدمات پی پال راهکار ارائه می دهیم.