روش پرداخت پی پال چیست؟

پرداخت با پی پال یکی از خدمات منحصر به فرد در سایت رویان پیمنت است. این گزینه شما را از تمام قید و بندهای افتتاح حساب پی پال و شارژ پی پال و… آزاد خواهد کرد. البته اگر نیاز شما به پی پال دائمی و همیشگی نباشد. پرداخت با پی پال به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن مبالغ مورد نظرتان را جابجا کنید و یا از فروشگاه های سراسر دنیا خرید کنید، هزینه ارسال مقاله به هر کشوری را بپردازید و یا در کنفرانس های مختلف شرکت کنید، در هر جای دنیا هتل رزرو کنید و … اما برای استفاده از این همه مزایا نیاز به یک حساب پی پال دارید.

پرداخت با پی پال از ایران و بدون کارمزد و احراز هویت

بعد از افتتاح حساب و شارژ آن می توانید در قسمت ارسال و درخواست حسابتان هر گونه فعالیت تجاری و مالی را انجام دهید. اما مسئله این است که این درگاه برای ایرانیان تحریم شده و اگر پی پال پی به ایرانی بودن کاربر خود ببرد تمام دارایی او در حساب را مصادره خواهد کرد و حساب مسدود خواهد شد. از طرف دیگر پیشتر گفتیم که افتتاح حساب پی پال نیازمند پیش شرط هایی است از قبیل داشتن یک حساب در بانکهای خارج یا داشتن یک کارت اعتباری بین المللی. ممکن است شما تمایل داشته باشید یک حساب شخصی پی پال داشته باشید اما فقط برای یک منظور و یکبار از آن استفاده کنید.
فرض کنید یک خرید ضروری اینترنتی دارید و یا قصد دارید پولی را با کارمزد پایین جابجا کنید. در این صورت لازم نیست برای یک بار استفاده، به خود زحمت افتتاح حساب پی پال را بدهید. شاید راه دیگر و ساده تری هم باشد که هم خواسته تان عملی شود و هم از مزایای پی پال بهره برده باشید.

پرداخت پی پال در ایران

صرافی آنلاین رویان پیمنت با ایجاد اعتماد و اطمینان بین خود و مشتری می تواند از طرف شما این مهم را انجام دهد.این صرافی خود صاحب حساب پی پال شخصی است و می تواند تمام امور شما را با حساب پی پال خود برای شما عملی کند. تنها کافی است سری به رویان پیمنت بزنید و با ثبت درخواست خود در منوی خدمات از تمام امتیازات پی پال بدون داشتن یک حساب شخصی و هزینه های اضافی بهره مند شوید. با این خدمت شما می توانید در کسری از ثانیه و با کمترین میزان کارمزد هر مقداری پول را از نقطه ای به تقطه ای دیگر در جهان جابجا کنید، خرید اینترنتی خود را از تمام سایت های مطرح دنیا انجام دهید، هزینه های مربوط به تحصیل خود و فرزندانتان را به آسانی پرداخت کنید و…. با پرداخت با پی پال یک قدم جلوتر خواهید بود و همچنین با این روش دارایی های شما حفظ خواهد شد و خطر از دست دادن آن وجود ندارد و از طرفی پرداخت شما با پی پال در امن ترین و سریع ترین شکل ممکن انجام خواهد شد.