چگونه کردیت کارت خود را شارژ کنیم؟

شارژ کردیت کارت از اموری است که به آسانی می توانید از سایت رویان پیمنت پیگیری کنید. اما کردیت کارت چیست؟ کردیت کارت ها یا کارت های اعتباری از کارت هایی هستند که در خارج از کشور دارای اعتبارند و شما می توانید از این کارت ها در سفر های خارجی استفاده کنید و مجبور به حمل خطرناک پول نباشید. به جز این کردیت کارت را می توانید به کیف های الکترونیکی مثل پی پال وصل کنید و چندین مزیت دیگر که در ادامه به آنها می پردازیم.

کردیت کارت ها در واقع همان کارت های اعتباری هستند که حتما همه شما در ایران دارید. اما کردیت کارت ها نوع بین المللی این کارت ها هستند. یعنی با آن ها هم می توانید خرید کنید، پول جابجا کیند خرید آنلاین انجام دهید و... البته کردیت کارت های بین المللی دارای مزایای بیش از کارت های اعتباری داخلی هستند.. شاید یکی از بهترین ویژگی کردیت کارت این است که شما می توانید بیش از موجودی حسابتان از کارت خرج کنید. بانک برای این اضافه برداشت شما یک سقف مشخص می کند و مدتی معین را تعیین می کند تا این بدهی را بپردازید. اگر شما در موعد مقرر بدهیتان را به بانک پرداخت نکنید دیرکرد بر بدهی شما افزوده می شود اما اگر بدهی خود را به موقع پرداخت کنید نه تنها می توانید دوباره تا سقف تعیین شده بیش از موجودی حسابتان خرج کنید بلکه اعتبار شما نزد بانک افزایش می یابد و ممکن است سقف برداشت شما را افزایش دهند. 


برای داشتن یک کردیت کارت مثل هر کارت اعتباری نیاز به یک حساب بانکی است. اما ممکن است شما نتوانید یک حساب بانکی در خارج از کشور داشته باشید یا دانش انجام چنین کاری را نداشته باشید. در این صورت چاره چیست؟ شما می توانید با مراجعه به صرافی های آنلاین تقاضای خود را نسبت به داشتن یک کارت اعتباری ثبت کنید. صرافی رویان پیمنت یک صرافی آنلاین است که در اسرع وقت نیاز شما به یک کردیت کارت معتبر را برطرف می کند.

تهیه کردیت کارت از الزامات سفرهای خارجی است البته نه فقط برای کسانی که قصد دارند تا به خارج از کشور سفر کنند حتی در داخل ایران هم کردیت کارت مصارف بسیاری دارد.  خرید اینترنتی از فروشگاه های خارجی و یا شرکت در آزمون های بین المللی و سایر کارهای این چنینی با یک کارت اعتباری بین المللی امکان پذیر است. برای انجام آن باید یک حساب ارزی داشته باشید. برخی کردیت کارت ها قابل شارژ هستند یعنی هر بار که موجودی کارت شما پایان یافت شما می توانید آن ها را شارژ کنید. حال سوال اینجاست اگر شما نیاز داشتید تا این کردیت کارت را شارژ کنید چه کار باید بکنید؟ باید جواب دهیم این کار راهم می توانید به رویان پیمنت بسپارید. شما هر وقت و هر مبلغی را می توانید از طریق این سایت وارد کردیت کارت خود کنید و آن را شارژ کنید.

رویان پیمنت در سریع ترین زمان شارژ کردیت کارت شما را انجام خواهد داد. فقط کافی است وارد سایت رویان پیمنت شوید و گزینه شارژ کردیت کارت را انتخاب کنید و بعد ارائه اطلاعات خواسته شما در اسرع وقت عملی خواهد شد.

                                                                       کردیت کارت