دریافت حواله وسترن یونیون از خارج ، ایران و یا مشهد ، تهران و اهواز

حواله وسترن یونیون یک وسیله سریع و آسان برای انتقال پول از نقطه ای به نقطه ای دیگر در دنیاست. برای ارسال حواله وسترن یونیون نیازی نیست که شخص فرستنده و یا گیرنده دارای حساب بانکی و یا کارت اعتباری باشند. برای مثال اگر شما در کشوری دیگر نیاز به پول داشته باشید، اما حساب بانکی یا کارت اعتباری در آن کشور ندارید، خانواده و دوستانتان به راحتی می توانند از طریق حواله وسترن یونیون و تنها با ارائه نام و نام خانوادگی شما و کشوری و ایالتی که حضور دارید، برای شما پول ارسال کنند و شما کافی است حدود یک دقیقه بعد از ارسال آنان به نمایندگی های وسترن یونیون در آن کشور مراجعه کنید و با ارائه پاسپورت، مبلغ ارسال شده را دریافت کنید.وسترن یونین از حواله هایی محسوب می شود که در تقریبا سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و دارای نمایندگی است. حدود پانصد هزار شعبه وسترن یونین در 185 کشور دنیا وجود دارد. بنابراین روش بسیار مطلوبی برای شما است. البته شاید شما با ساز و کار و میزان کارمزد این حواله آشنایی نداشته باشید. در این صورت می توانید به نمایندگی های این حواله مراجعه کنید و اطلاعات کافی در این باره را دریافت کنید. در ایران به دلیل تحریم ها وسترن یونین نمایندگی مشخصی ندارد. و اگر برای شما سوال است که در این صورت به کجا مراجعه کنید و اطلاعات لازم را از چه قسمتی دریافت کنید؟ ما به شما خواهیم گفت. در ایران صرافی های آنلاینی وجود دارد که می توانند نیاز شما را به این حواله برطرف کنند و اطلاعات کافی در مورد نوع ارسال و کارمزد این حواله را به شما انتقال دهند.

 صرافی وسترن یونیون در ایران ، رویان پیمنت

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که با توجه به این که این حواله نیازی به حساب بانکی و کارت اعتباری ندارد و فقط با ارائه پاسپورت میتوان این پول را دریافت کرد آیا این روش مطمئن است؟ در جواب باید به شما بگوییم که شخص فرستنده در زمان ارسال مبلغ مورد نظر توسط حواله وسترن یونین یک کد ده رقمی دریافت خواهد کرد که به آن MTCN می گویند، این کد باید برای شخص گیرنده ارسال شود تا با ارائه آن به نمایندگی، مبلغ را دریافت کند.پس علاوه بر ارائه پاسپورت دادن کد ده رقمی هم الزامی است و باعث امنیت ارسال می شود. بهتر است بدانید این سیستم انتقال پول نسبت به ارسال حواله های بانکی و حواله های سوئیفت دارای کارمزد بیشتری است و نسبت به فاصله مکانی کارمزد متفاوتی دارد، اما ارسال پول شما در زمان کمتر و آسان تر صورت خواهد گرفت. به طوری که شخص گیرنده بلافاصله بعد از ارسال پول می تواند مبلغ انتقالی را از نمایندگی های وسترن یونین بگیرد. البته سقف ارسال مبلغ در وسترن یونیون تا حدود هشت هزار دلار است و اگر قصد ارسال مبالغ بیشتر از این رقم را دارید می توانید از سایر حواله ها استفاده کنید.
همانطور که گفتیم در ایران به علت تحریم های موجود، شرکت وسترن یونیون نمایندگی ندارد اما اگر شما قصد دارید از این سیستم عالی و سریع انتقال پول برای ارسال مبلغی به هر کشوری در دنیا استفاده کنید، کافی است به صرافی رویان پیمنت مراجعه کنید. رویان پیمنت با داشتن کادری مجرب و کارا و از طریق ارتباط با سایر کشورهای مجاور که نمایندگی وسترن یونیون را دارند در کمترین زمان ممکن و با امنیت کامل مبلغ مورد نظر شما را ارسال خواهد کرد. به این ترتیب شما می توانید از این سیستم مالی سریع و مطمئن برای انتقال مبالغ خود به سراسر دنیا استفاده کنید. کافی است وارد سایت رویان پیمنت شوید و درخواست خود را در قسمت خدمات سایت ثبت کنید.

چگونه حواله سوئیفت در ایران تهیه کنیم؟ در رویان پیمنت و همین الان اقدام کنید.